هاجسون: استعفا نمي‌دهم

به گزارش جوان ایرانی، تيم ملي فوتبال انگليس در رقابت‌هاي جام‌جهاني برزيل عملکرد ضعيفي داشت و از سه بازي تنها يک امتياز به دست آورد و از صعود به دور بعد بازماند.

به نقل از ايسنا، انتظار مي‌رفت که با اين عملکرد ضعيف، هاجسون از تيم ملي انگليس برکنار شود يا اعلام استعفا کند اما اين مربي باتجربه دوست دارد که به کار خود ادامه دهد. هاجسون در گفت‌وگويي که با شبکه اسکاي اسپورت انگليس داشت، گفت: همچنان که پيش از اين هم گفتم اصلا قصد خداحافظي ندارم. دوست دارم به کار خود ادامه دهم و اعتقاد دارم که با اين تيم خوبي که داريم مي‌توانيم در آينده نتايج خوبي کسب کنيم. بيش از اين چيز جديدي براي گفتن ندارم.

او ادامه داد: در حال حاضر در تيم ملي بازيکنان بسيار خوبي بازي مي‌کنند. از اين که چنين بازيکناني در تيم من بازي مي‌کنند به خود مي‌بالم. هيچ شکي ندارم که انگليس در سال‌هاي آينده با اين بازيکنان نتايج خوبي کسب مي‌کند. با تاکيد بگويم که همه بازيکنان هم دوست دارند به کار خود ادامه دهم و به استعفا فکر نکنم. همه شما حمايت فدراسيون فوتبال را هم از من ديديد. ديگر چه دليلي دارد تا از تيم ملي خداحافظي کنم. دوست دارم به کار خود ادامه دهم و دليلي براي خداحافظي نمي‌بينم.

پيش از اين هم فدراسيون فوتبال انگليس اعلام کرد که هاجسون تا پايان قرارداد خود يعني تا سال 2016 به کار خود ادامه خواهد داد.

شاگردان هاجسون در ديدار نخست خود در برزيل برابر ايتاليا تن به شکست دادند. آنها در ديدار دوم هم با نتيجه دو بر يک از اروگوئه شکست خوردند و حذف شدنشان از جام‌جهاني نهايي شد. اين تيم در ديدار سوم که براي آنها کاملا تشريفاتي بود با تساوي بدون گل برابر کاستاريکا متوقف شدند تا تنها با يک امتياز از برزيل خداحافظي کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه