نعمت‌پور دوبنده تیم ملی را از دست داد، باباجان‌زاده همچنان فرصت دارد

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

احد پازاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص غیبت طالب نعمت‌پور در مسابقات انتخابی تیم ملی اظهار داشت: نعمت‌پور قرار بود در این مسابقات شرکت کند اما دلیل غیبت او مشخص نیست. من فعلا حرفی برای گفتن ندارم اما با توجه به قوانین تیم ملی نعمت پور فرصت حضور در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.

وی در خصوص غیبت بشیر باباجان‌زاده عنوان کرد: باباجان‌زاده در تمرین این هفته دچار ضرب‌خوردگی شد و پایش را گچ گرفت و به همین دلیل در مسابقات حاضر نشد و غیبت وی موجه است. باباجان‌زاده می‌تواند پس از رفع مصدومیتش بار دیگر تلاش کند و دوبنده تیم ملی را به دست آورد. با این حال شرایط و ضوابط خاصی را در این خصوص تنظیم خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در ارتباط با حضور برخی از فرنگی‌کاران کشورمان در اوزانی بالاتر از وزن خود خاطرنشان کرد: حضور در وزن بالاتر با هماهنگی کادرفنی بوده است. در صورتی که یک کشتی‌گیر در وزنی بالاتر اول شود می‌تواند دوبنده تیم ملی را به دست آورد و در غیر این صورت دوبنده تیم ملی را از دست خواهد داد. فرشاد علیزاده هم از این قاعده مستثنی نیست و وی تنها در شرایطی که در 80 کیلو اول شود می‌تواند دوبنده وزن 75 کیلوگرم را بر تن کند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه