نتایج دور اول و دوم مسابقات مشخص شد

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش جوان ایرانی، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی از صبح امروز در سالن شهید بابایی قزوین آغاز شد.

از مهترین نکات این رقابت ها می توان به شکست و حذف بهنام احسان پور با دو شکست و باخت حبیب الله اخلاقی مقابل میلاد خسروی اشاره کرد. همچنین غیبت سید احمد محمدی، بشیر باباجان زاده و طالب نعمت‌پور نیز در این مسابقات جای سوال دارد.

نتایج دور اول:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:

امید جلالی بهار، برنده - مظاهر شربتی (6 بر 4)
حسین رحیمی، برنده - علی حاج آقانیا (9 بر 2)
یارس حیدرقلی نژاد، برنده - شهرود قاسم پور (13 بر 2)
وحید جلالی بهار - یونس سرمستی، برنده (7 بر 15)

61 کیلوگرم:

همت کریمی زاد - دانیال حجتی، برنده (صفر بر 3)
صائب تقی زاده - مسعود اسماعیل پور، برنده (صفر بر 10)
عباس دباغی، برنده - بهنام احسان پور (7 بر 2)
حسن مرادقلی - استراحت

65 کیلوگرم:

رضا عبداله پور - علی اصغر جبلی، برنده (یک بر 11)
حامد رشیدی - محمد یوسفی، برنده (4 بر 15)
محمد نادری - ابراهیم نصیری، برنده (3 بر 6)
میثم نصیری - استراحت

70 کیلوگرم:

مسعود کمروند - سبحان محمدزاده، برنده (7 بر 7)
سعید داداش پور، برنده - نیما الهی قادی (7 بر 5)
حمیدرضا زرین پیکر - پیمان یاراحمدی، برنده (صفر بر 4)
مرتضی گودرزی- ایمان رحمانی زاده، برنده (3 بر 9)
مصطفی حسین خانی، برنده - حمیدرضا افضلی (10 بر صفر)
مهدی یگانه جعفری استراحت

کشتی فرنگی:

80 کیلوگرم:

فرشاد علیزاده، برنده - سیروان فقیه سلیمانی (7 بر 2)
یوسف قادریان - حبیب الله اخلاقی، برنده (2 بر 5)
میلاد خسروی - استراحت

85 کیلوگرم:

حسین نوری، برنده - مجتبی کریم فر (5 بر 4)
داود اخباری - سامان عزیزی، برنده (یک بر 5)

98 کیلوگرم:

علی علیاری - داود عابدین زاده، برنده (صفر بر 3)
مهدی زود آشنا، برنده - مجید علیاری (3 بر یک)
سید مصطفی صالحی زاده - قاسم رضایی، برنده (یک بر 8)
مهدی علیاری - استراحت

130 کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده، برنده - پارسا نظری (3 بر صفر)
امیرحسین شربیانی - مهدی نوری، برنده (صفر بر 5 - شربیانی 3 اخطاره شد)
امیر قاسمی منجزی - استراحت

نتایج دور دوم:

57 کیلوگرم:

علی حاج آقا نیا - مظاهر شربتی، برنده (7 بر 10)
حسن رحیمی، برنده - امید جلالی بهار (7 بر صفر)
یونس سرمستی، برنده - شهرود قاسم پور (10 بر صفر)
وحید جلالی بهار - یاسرحیدرقلی نژاد، برنده (2 بر 4)

61 کیلوگرم:

حسن مرادقلی، برنده - دانیال حجتی (12 بر 2)
مسعود اسماعیل پور، برنده - همت کریمی زاد (12 بر 4)
بهنام احسان پور، برنده - صائب تقی زاده (11 بر یک)

65 کیلوگرم:

علی اصغر جبلی - میثم نصیری، برنده (صفر بر 9)
محمد یوسفی، برنده - رضا عبدالله پور (3 بر یک)
ابراهیم نصیری - حامد رشیدی، برنده (3 بر 4)
محمد نادری - استراحت

70 کیلوگرم:

سبحان محمدزاده - محمدمهدی یگانه جعفری، برنده (پیروزی با ضربه فنی)
نیما الهی قادی - مسعود کمروند، برنده (4 بر 14)
پیمان یاراحمدی، برنده - سعید داداش پور (6 بر 4)
ایمان رحمانی زاده - حمیدرضا زرین پیکر، برنده (6 بر 6)
حمیدرضا افضلی - مرتضی گودرزی، برنده (صفر بر 10)
مصطفی حسین خانی - استراحت

کشتی فرنگی:

80 کیلوگرم:

حبیب الله اخلاقی - میلاد خسروی، برنده (برتری با ضربه فنی)
فرشاد علیزاده، برنده - یوسف قادریان (یک بر یک)

85 کیلوگرم:

سامان عزیزی - مجتبی کریم فر، برنده (صفر بر 8)
داود اخباری - حسین نوری، برنده (اخباری حاضر نشد)

98 کیلوگرم:

داود عابدین زاده - مهدی علیاری، برنده (صفر بر یک)
مجید علیاری - علی علیاری، برنده ( مجید علیاری روی تشک حاضر نشد)
قاسم رضایی، برنده - مهدی زودآشنا (10 بر 2)
سیدمصطفی صالحی زاده - استراحت

130 کیلوگرم:

پارسا نظری - امیر قاسمی منجزی، برنده (صفر بر یک)
مهدی نوری - بهانم مهدی زاده، برنده (صفر بر 2)
امیرحسین شربیانی - استراحت

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه