غیبت نعمت‌پور و باباجان‌زاده در روز اول مسابقات

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش جوان ایرانی، روز اول مسابقات کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم ملی در شرایطی از صبح امروز در سالن شهید بابایی قزوین آغاز شده که غیبت طالب نعمت‌پور و بشیر باباجان‌زاده از نکات مهم است. در این مسابقات طالب نعمت‌پور در وزن 85 کیلوگرم وزن‌کشی نکرده تا در این خصوص شایعات زیادی مطرح شود. بشیر باباجان‌زاده هم در 130 کیلوگرم حضور ندارد و غیبت وی نیز ابهامات زیادی را به وجود آورده است. در وزن 85 کیلوگرم تنها 4 کشتی‌گیر و در 130 کیلوگرم نیز 5 کشتی‌گیر روی باسکول رفتند.

* کمبود جا برای خبرنگاران و برخی ناهماهنگی‌های دیگر کمی شرایط را سخت کرده است. با این حال مسئولان برگزاری مسابقات در تلاش‌اند هرچه زودتر مشکلات را حل کنند تا مسابقات به نحو احسن برگزار شود. فدراسیون کشتی همچون مسابقات جام جهانی سعی کرده تمرکز ویژه‌ای روی نورپردازی مسابقات انجام دهد.

* از نکات جالب دیگر حضور فرشاد علیزاده دارنده مدال برنز جهان در وزن 80 کیلوگرم است. این کشتی‌گیر قرار بود در وزن 75 کیلوگرم روی تشک رود.

* قاسم رضایی دارنده مدال طلای المپیک در وزن 98 کیلوگرم پس از مدت‌ها روی تشک رفته و موفق شد در اولین گام سیدمصطفی صالحی‌زاده از خوزستان را شکست دهد.

* فرشاد علیزاده که در یک وزن بالاتر حضور پیدا کرده بود مقابل حبیب‌الله اخلاقی در نخستین گام شکست خورد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه