رضایی: محمدی در زمان وزن کشی دچار آسیب دیدگی شد

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی به هیچ عنوان موافق حضور کشتی گیران در یک وزن بالاتر نیست مگر اینکه بخواهند در همان وزن کشتی بگیرند.

رضایی: محمدی در زمان وزن کشی دچار آسیب دیدگی شد - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: کشتی گیرانی که در مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم ملی در یک وزن بالاتر کشتی بگیرند تنها در صورتی که نفر اول و یا دوم آن وزن باشند این شانس را دارند تا در صورت تأیید شورای فنی با نفرات برتر وزن خود نه الزاما یک نفر کشتی بگیرند.

علی رضا رضایی مدیر تیم ملی کشتی آزاد با بیان این مطلب افزود: فدراسیون کشتی به هیچ عنوان موافق حضور کشتی گیران در یک وزن بالاتر نیست مگر اینکه بخواهند در همان وزن کشتی بگیرند.

وی ادامه داد: در هر صورت اگر یک کشتی گیر به هر دلیل تمایل داشت در یک وزن بالاتر کشتی بگیرد تنها در صورتی که نفر اول یا دوم وزن خود شود این شانس را دارد با تأیید شورای فنی با نفرات برتر وزن خود مسابقه بدهد.

رضایی در مورد کسانی که با تأیید مدرک پزشکی در مرحله نهایی رقابت های انتخابی کشتی نمی گیرند اظهار داشت: بشیر باباجان زاده، علی رضا کریمی، جعفر قاسمی و الیاس بختیاری کسانی هستند که مجوز لازم را از کمیته پزشکی دریافت کرده اند و سید احمد محمدی نیز دیروز در زمان وزن کشی در سونا دچار آسیب دیدگی شد و پای وی چندین بخیه خورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی کشتی گیرانی که با شرکت در مرحله نهایی رقابت های انتخابی به قانون احترام گذاشتند تشکر می کنم و بی شک کشتی ایران از برگزاری این مسابقات در آینده منتفع خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه