حبیبیان: می‌توانم در اینچئون طلا بگیرم - به جای خوابگاه و غذا روی تمرینات تمرکز می‌کنیم

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: حبیبیان: می‌توانم در اینچئون طلا بگیرم/ به جای خوابگاه و غذا روی تمرینات تمرکز می‌کنیم

روئینگ سوار تیم ملی ایران اعتقاد دارد می‌تواند در بازی‌های آسیایی طلا بگیرد.


عاقل حبیبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره کاپ جهانی فرانسه، گفت: در دور مقدماتی و شانس مجدد قایق من مشکل داشت، به همین دلیل نتیجه خوبی نگرفتم. فکر می‌کردم تنظیم آن مشکل دارد به همین دلیل از چند مربی کمک گرفتم، اما بازهم وقتی درون آب رفتم دیدم قایقم مشکل دارد که بعد آن را عوض کردم. بعد از تعویض قایق تایمی را که می‌خواستم زدم.

وی با بیان اینکه نخستین بار است در کاپ جهانی در روئینگ تک نفره رقابت می‌کند، درباره رقیبانش گفت: هنگ‌کنگ دو ورزشکار را در کاپ جهانی شرکت داده بود که در مرحله مقدماتی رکورد خوبی داشتند، اما در فینال من توانستم از آنها جلو بزنم. رقیب چینی هم رکورد بسیار خوبی دارد. در مجموع این کاپ سطح بالایی داشت و بسیاری از ورزشکاران المپیکی در آن شرکت داشتند.

روئینگ‌سوار تیم ملی ایران ��ر پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند این رقیبان در بازی‌های آسیایی برایش دردسر درست کنند، اظهار داشت: مربی چینی ما گفته ورزشکار چین در بازی‌های آسیایی شرکت نمی‌کند. در مورد حریف هنگ‌کنگی هم فکر می‌کنم بتوانم شکستش دهم.

حبیبیان درباره ادامه برنامه‌هایش برای بازی‌های آسیایی اینچئون، عنوان کرد: قرار است از هفتم به اردو بیایم و بعد از مدتی فکر می‌کنم از 15 تیر من و محسن شادی به چین برویم و تا آغاز بازی‌های آسیایی در این کشور بمانیم.

ملی‌پوش قایقرانی ایران در پاسخ به این سوال که مشکلی از نظر غذا و خوابگاه و همچنین مسائل مالی ندارید، تصریح کرد: ما در حال حاضر به این مسائل فکر نمی‌کنیم و تمرکزمان روی تمرینات است. البته مشکلی هم وجود ندارد.

حبیبیان درباره اینکه فکر می‌کنید چه مدالی در کره کسب کنید، گفت: امیدوارم که طلا بگیرم.

انتهای پیام/د


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه